Jsme už 10 let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Náš TÝM

Michaela Šrubařová, PFP

Koncipient franšízy - senior konzultant

JE BÁJEČNÉ BÝT SOUČÁSTÍ ŽIVOTŮ LIDÍ. BÝT JEDNÍM Z PRVNÍCH, NA KOHO SE OBRACEJÍ, KDYŽ ŘEŠÍ NĚJAKÝ PROBLÉM, NEBO JE NAOPAK POTKÁ PŘÍJEMNÁ UDÁLOST. AŤ UŽ SE RADUJÍ Z KOUPI NOVÉHO AUTA, NAROZENÍ DÍTĚTE, ZVÝŠENÍ PLATU, VYBÍRAJÍ NOVÝ DOMOV. Z PŘÁTEL SE STÁVAJÍ KLIENTI, Z NĚKTERÝCH KLIENTŮ PŘÁTELÉ. MÁ PRÁCE JE MÝM KONÍČEM, MÁM MOŽNOST NEUSTÁLÉHO VZDĚLÁVÁNÍ, NAD SEBOU PERFEKTNÍ VEDENÍ A KOLEM SEBE KOLEKTIV VÝBORNÝCH KOLEGŮ.

Dis. Tomáš Ernst, PFP

Koncipient franšízy - senior konzultant pro Karvinsko a Ostravsko

Práce v Partners odpovídá mé altruistické povaze, ve vztahu ke klientům preferuji lidský přístup, specializuji se na životní pojištění a investice.

Aneta Jadomková

Koncipient franšízy

Vždy jsem chtěla pracovat s lidmi a tento sen se uskutečnil. Má práce mě velice baví a naplňuje. Začínala jsem jako specialista neživotního pojištění a jakmile jsem viděla, co vše můžu udělat pro lidi v tomto odvětví, tak jsem se rozhodla věnovat naplno finančnímu poradenství. Je skvělé pozorovat, jak se mým klientům mění myšlení v oblasti jejich financí a být součástí toho, jak si plní své sny a přání.

Ing. Soňa Mazurová

Specialista firemních obchodů a neživotního pojištění