ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Složité životní situace se nedějí jen ve filmech. Myslete na sebe a na to, že život je dlouhý a nikdo neví, co přinese. A kdyby přeci jen šlo do tuhého, životní pojištění vám kryje záda; umíme zajistit vysokou míru plnění, rychlost proplacení a vysoké pojistné částky za nejlepší cenu.

Vždyť se nemůže nic stát! Opravdu?

Životní pojistka patří mezi základní stavební kameny zodpovědného hospodaření. Přesto se o ni lidé zajímají až ve chvíli, kdy se něco závažného stane, ale to už je pozdě. Doporučujeme se při sjednávání životní pojistky soustředit na to nejvíc podstatné: výpadek příjmu, invaliditu a smrt. Splácet třeba hypotéku, když nemůžete dlouhodobě pracovat, to už může být oříšek. Myslete i na to, že smyslem životního pojištění je ochrana, ne spoření.

Víte, že:

  • v pojistných podmínkách může být schováno mnoho výluk, za které klient nedostane ani korunu? Proto dejte přednost těm pojišťovnám, které je seškrtali na minimum.
  • jsou případy, kdy pojišťovny z právního hlediska plnit nemusí? Ale jsou takové, které upřednostňují lidskost a každý případ řeší raději selským rozumem.
  • pojistné na rezervované životní pojištění si můžete odečíst od základu daně? Maximálně však 24 tisíc korun ročně.
  • rezervotvorné životní pojištění se vyplatí i zaměstnavatelům? Mohou totiž svým zaměstnancům na něj přispívat až 50 tisíci korunami ročně bez nutnosti je danit a odvádět sociální a zdravotní pojištění.

Hlavní je finanční zajištění

Dočasný výpadek příjmu

Pojištění pracovní neschopnosti pomůže zachovat dosavadní životní standard, než se plně uzdravíte.

Invalidita

Přiznaný invalidní důchod nestačí na pokrytí všech nákladů, když na velmi dlouhou dobu nebo trvale přijdete o podstatnou část příjmů.

Rezervotvorné životní pojištění

(investiční nebo kapitálové) vytvářející finanční rezervu. Klient obvykle získá peníze i v případě, že se žádná pojistná událost během trvání smlouvy neuskuteční, a dočká se konce smluvní doby. U těchto produktů je třeba hlídat, jak jsou poplatkově nákladné.

Smrt

Když dojde na to nejhorší a rodina přijde o živitele, díky životnímu pojištění vše finančně zvládne

Jak přání měníme v realitu

Efektivně propojujeme nabídku mnoha finančních institucí na trhu se službou nezávislého finančního poradenství.

1.
Analýza

Ptáme se, abychom mohli připravit bezchybný osobní finanční plán.

2.
Poradenství

Představíme finanční plán a produkty, které pak společně zrealizujeme.

3.
Servis

O klienty se staráme dlouhodobě dle jejich aktuálních potřeb.